wycena obrazów, wycenić obraz, wycena antyków, ekspert obrazów, rzeczoznawca obrazów

Agencja Ekspercka Ad-Arte wykonała wiele opinii i wycen dla kolekcjonerów, jak również dla instytucji, m.in. Muzeum Warszawy, Muzeum Śląskiego w Katowicach, Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy czy Muzeum Okręgowego w Suwałkach.

Ad-Arte pomogła w pozyskiwaniu obiektów z kolekcji prywatnych na wystawy monograficzne w muzeach, m.in. Aleksandra Gierymskiego (MNW), czy Leona Wyczółkowskiego (MO w Bydgoszczy).

Wspiera także popularyzację ważnych obiektów z kolekcji prywatnych na wystawach i w opracowaniach fachowych, (np. publikacja dr Anny Frąckowskiej o srebrnych kuflach gdańskich).

Jak dotąd sprowadziliśmy już do kraju wiele dzieł sztuki i wysokiej klasy antyków, które pojawiły się na światowym rynku antykwarycznym.

Staramy się wspierać polskie kolekcjonerstwo poprzez doradztwo, tworzenie i opracowywanie zbiorów, pośrednictwo w przekazywaniu na wystawy muzealne i popularyzację ciekawych obiektów ze zbiorów prywatnych.


Wycena obrazów, dzieł sztuki i antyków, wykonywanie opinii, dokumentów do wywozu za granicę, doradztwem przy tworzeniu kolekcji.